Papergraphics is open: we zijn er en volledig operationeel — hoewel niet helemaal business as usual!

We kunnen bijna dezelfde leveringen, ondersteuning en service bieden die je van Papergraphics mag verwachten.

Hier volgt een overzicht van wat we doen om ervoor te zorgen dat ons team en onze klanten veilig zijn terwijl ze zo normaal mogelijk blijven werken.

Gezondheid en welzijn van ons team, klanten, bezoekers en leveranciers

Het spreekt voor zich; we hebben de hygiëne en handdesinfectie verhoogd en natuurlijk passen we de afstandsregels van de regering toe. We voeren ook nieuwe werkprocedures uit, zodat onze teams waar mogelijk vanuit huis werken.

We onderhouden een "harde kern" ter plaatse maar de overgrote meerderheid van ons kantoorteam zal niet ter plaatse zijn totdat de situatie verbetert. Je kan nog steeds contact met hen opnemen op alle gebruikelijke telefoonnummers.

Vanwege onze nieuwe regelingen voor werken op afstand, begrijpen we dat sommige van onze klanten iets langere beltijden ervaren voordat ons team kan antwoorden - wees geduldig, we zijn er!

Onze buitendienst medewerkers

De situatie is iets lastiger voor onze buitendienst medewerkers; onze accountmanagers komen niet langs of vragen niet om een ​​afspraak te maken, maar als je hen wilt spreken, neem dan contact op via telefoon of e-mail.

Bezoek aan onze locaties

Tot nader order hebben we alle klantevenementen en trainingsdagen uitgesteld en onze Britse, Nederlandse, Spaanse, Belgische en Schotse kantoren gesloten voor bezoekers.

Productbenodigdheden en supply-chain

Papergraphics heeft op elk moment een enorm assortiment producten op voorraad. We werken nauw samen met onze grondstof leveranciers, die allemaal een reguliere service melden. Het is echter mogelijk dat speciale producten (producten die we op bestelling maken) een iets langere levertijd hebben. Ook hebben we onze interne conversie-activiteiten aangepast om continuïteit te waarborgen.

Telefonische ondersteuning - we zijn er om je te helpen! 079 36 17 298

Ons team is nog steeds beschikbaar voor ondersteuning en advies op afstand; Neem contact op om product- of technische vragen te bespreken via de gebruikelijke telefoon- of e-mailkanalen.

Wees voorzichtig, blijf veilig en we kijken er naar uit om elkaar binnenkort te zien - wanneer we vrij zijn om ons sociale leven weer op te pakken!